مقالات

دستگاه تصفیه آب سافت واتر

دستگاه تصفیه آب سافت واتر یکی از برترین برندهای در حال حاضر این محصول بوده است که به علت مزیت‌ها و امتیازاتی که دارد، توانسته افراد مختلفی را به سمت خود جذب کند.

از این رو می‌توانید در بسیاری از اداره‌ها و مکان‌های عمومی شاهد استفاده از این دستگاه باشید.

کیفیت و مشخصات دستگاه فیلتر آب

آب تصفیه ساخته شده از قطعات مختلف است که تمامی آن‌ها محصول کشور تایوان هستند. فیلتر ممبران یکی از بهترین‌ها در همین زمینه است که عملکرد ویژه‌ای را از خود در این دستگاه به نمایش می‌گذارد.

البته به اصل و یا تقلبی بودن آن نیز باید توجهات بسیار زیادی شود. زیرا متاسفانه مونتاژهای بسیاری از این محصول نه تنها در کشور ایران بلکه در چین انجام می‌شود. به همین علت آن کیفیتی که باید را ندارند. سافت واتر اولین برندی بود که به ساخت دستگاه‌های فیلتر پرداخت. با توجه به قدیمی بودنش هنوز هم برترین خدمات را ارائه می‌دهد.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر

 

مزیت‌های دستگاه تصفیه آب سافت واتر

این دستگاه فیلتر آب از آنجایی که امتیازات زیادی را با خود به همراه دارد، توانسته جای خود را در بسیاری از مکان‌ها باز کند که از این مزیت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • با انجام فرآیند ضد عفونی بر روی آب، می‌تواند به بهبود طعم و مزه آب کمک کند.
  • از آنجایی که این دستگاه تصفیه از تکنولوژی اشعه ماوراء بنفش و کلر بهره مند است، می‌تواند تمام باکتری‌هایی که برای بدن مضر هستند را از بین ببرند.
  • متاسفانه به علت مقادیر بالای فلز در آب، طعم و بوی آن تغییرات بسیاری زیادی را دارند ولی با وجود این دستگاه می‌توان به این مشکل نیز غلبه کرد.

خرید دستگاه فیلتر آب سافت واتر

اگر به دنبال خرید دستگاه تصفیه آب سافت واتر هستید، بهتر است نمونه‌های غیر مونتاژ آن را تهیه کنید. البته نکته‌ای که باید در این باره ذکر شود این است که بسیاری از نمونه‌های ایرانی نیز آن کیفیت لازم برای مدت طولانی را دارند و به دلیل داخلی بودنشان قیمت مناسبی نیز دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *